ART / Lithographs / Litograph in colors 13058207
nr 1305 8207
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Gamla Oxelösund". Signed, ej numrerad. Subject: 31x43,
LITOGRAPH IN COLORS, "Gamla Oxelösund". Signerad, ej numrerad. Motivet: 31x43 cm
SEK 200
Monday February 3 2020
at 18:20:16
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson